František Nikl
Klidná dívka
Id: 323007
malba/karton, rozměr 32 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 1209x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč