František Nikl
Odpočívající
Id: 183101
olej/sololit, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozené olištování
zobrazeno: 2740x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 54