František Novák
Praha
Id: 160507
olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě
zobrazeno: 4423x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
14.1.2019, 19:42:00
26.11.2018 | 15:54 | 2 500 Kč |