František Pavelka
Sedící dívka
Id: 2240
tuš/papír, rozměr 64 x 97 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, zaskleno, velmi poškozený rám
zobrazeno: 3314x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 051 Kč