František Pavlů
Abstraktní reliéf
Id: 2239
kombinovaná technika/deska, rozměr 46 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 81, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2134x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
13.7.2015, 21:24:00
12.7.2015 | 20:29 | 3 500 Kč |