František Pečínka
Letní den
Id: 121501
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2385x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč