František Pečínka
Mezi roubenkami
Id: 166706
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, otřený podpis, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2144x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 52