František Pečínka
Roubenka
Id: 268601
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1431x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč