František Pečínka
V polích
Id: 151006
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, otluky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 1784x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč