František Reyl
Pradlenka
Id: 21601
olej/plátno, rozměr 49 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, doporučeno čistit, původní stav
zobrazeno: 1843x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč