František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha
Id: 185103
olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
zobrazeno: 1751x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč