František Ringo Čech
Kašpárek Merten
Id: 185102
olej/dřevo, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
zobrazeno: 1667x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 500 Kč