František Ringo Čech
Nepřišly ženy
Id: 192701
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno
zobrazeno: 3501x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 59