František Ringo Čech
Palác Ježíšek
Id: 532502
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
zobrazeno: 65x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč
2024,12-1,03,21,25,00
minimální příhoz 500 Kč