František Ringo Čech
Praha
Id: 377303
houslový lub/olej, rozměr cca 37 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, po
zobrazeno: 1556x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč