Čas na serveru 02:42:32

František Ringo Čech
Praha

Id: 515001

Praha

  •  / Praha / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 5371x

Vyvolávací cena:
6 000

66 000

Příhozy: 56