František Ringo Čech
Procházka s Krtečkem a Olgoj s Chorchojem
Id: 138002
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo nahoře s datací, získáno přímo od autora
zobrazeno: 3772x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 333 Kč