František Ringo Čech
Původ COVIDU 19
Id: 284401
"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
zobrazeno: 11410x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 92