Čas na serveru 16:37:21

František Ringo Čech
Svatý Vít

Id: 522403

Svatý Vít

  •  / Svatý Vít / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, po

zobrazeno: 2551x

Vyvolávací cena:
6 000

78 000

Účastníci: 18

Příhozy: 61