František Ringo Čech
Vlast volá!
Id: 185101
olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno
zobrazeno: 2166x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
12 000 Kč