František Ringo Čech
Vyhnání z ráje
Id: 442423
fix/papír, rozměr 26 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 480x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč