František Ringo Čech
Wimbledonská trojhra
Id: 138001
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře s datací, "Kvitová poráží Federera a Nadala", získáno přímo od autora
zobrazeno: 3624x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
31 000 Kč