František Ronovský
Čtyři období ženy
Id: 176601
olej/plátno, rozměr 80 x 95 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
zobrazeno: 2609x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč