František Ronovský
Pod skalou
Id: 516601
olej/plátno, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole (1952), rámováno, drobné oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1848x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 500 Kč