Čas na serveru 12:52:35

František Ronovský
Pod skalou

Id: 516601

Pod skalou

  •  / Pod skalou / František Ronovský

olej/plátno, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole (1952), rámováno, drobné oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1848x

Vyvolávací cena:
15 000

16 500