František Ronovský
Za oknem
Id: 97801
olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 88-9, dobově rámováno, původní stav
zobrazeno: 3185x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
47 500 Kč