František Skála_
Alpské údolí
Id: 2201
olej/plátno, rozměr 54 x 68 cm, signováno vlevo dole, malba vytvořena v pol. 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2817x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč