František Skála_
Lesní partie
Id: 326901
olej/plátno, rozměr 35,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, původní rámování, oděrky na rámu
zobrazeno: 17859x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 000 Kč