František Škrabánek
Léto
Id: 1762
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav
zobrazeno: 3303x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč