František Škrabánek
Úvoz pod sněhem
Id: 111802
olej/plátno/karton, rozměr 51 x 70 cm, nesignováno, na zadní straně štítek autora a výstavní razítko, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2187x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 507 Kč