František Škrabánek
Zima u Skorkova
Id: 486405
olej/karton, rozměr 43 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 316x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8.4.2024, 19:41:00
7.4.2024 | 16:11 | 3 500 Kč |