František Slabý
Nad tůňkou
Id: 1538
olej/plátno, rozměr malby 69 x 51 cm, signováno vpravo dole, jedná se o kvalitní dílo před rokem 1900, ve kterém se zrcadlí autorova brilantní schopnost detailního zobrazení plenéru, obraz byl pravděpodobně vytvořen ve Francii, neboť je natažený na francouzském blindrámu a je opatřen několika výstavními štítky; autor byl v roce 1900 vyznamenán na pařížské výstavě
zobrazeno: 4112x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
41 000 Kč