František Slabý
Říp
Id: 199602
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1486x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč