František Slabý
Těžský sníh
Id: 54601
olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav
zobrazeno: 3513x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 67