František Soukup
Tovární komíny
Id: 200905
olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2744x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2.9.2019, 21:22:00
2.9.2019 | 20:44 | 2 500 Kč |