František Tavík Šimon
Antiques
Id: 133203
přípravná kresba k litografii/papír, rozměr ve výřezu 38 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1617x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč