František Tavík Šimon
Arab v růžovém turbanu
Id: 390014
barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 34 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, zažloutlý papír
zobrazeno: 761x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč