František Tavík Šimon
Arabské stánky
Id: 242704
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
zobrazeno: 1780x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč