František Tavík Šimon
Benátky
Id: 402303
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2471x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 55