František Tavík Šimon
Dívka se džbánem
Id: 254704
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4469x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč