František Tavík Šimon
Hrad Strečno
Id: 40806
lept/papír, velikost tisku 27,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, novodobě rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
7.9.2016, 20:00:00
6.9.2016 | 19:36 | 1 800 Kč |