František Tavík Šimon
Hradčany
Id: 288805
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 3449x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 050 Kč