František Tavík Šimon
Indické dívky
Id: 317102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1628x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč