František Tavík Šimon
Japonky
Id: 335904
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto
zobrazeno: 2167x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 119