František Tavík Šimon
Japonská brána Tori v Kjótu v zimě
Id: 525802
barevná akvatinta/papír, rozměr 55 x 44 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 754x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč