František Tavík Šimon
Karlův most
Id: 2046
litografie/papír, číslo listu 198, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2685x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč