František Tavík Šimon
Karlův most
Id: 158914
lept/papír, rozměr tisku cca 31 x 38 cm, signováno autorem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1564x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč