František Tavík Šimon
Katedrála Notre-Dame
Id: 194708
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1913x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč