František Tavík Šimon
Les Halles et L église Saint-Eustache
Id: 351501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 38,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1230x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 69