František Tavík Šimon
Letní den
Id: 195101
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 34 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 3249x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč