František Tavík Šimon
Ležící akt
Id: 267501
olej/plátno, rozměr 54 x 100 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6298x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 48